TJOD Yükselen Yıldızlarını Seçti

Sevgili Meslekdaşlarım;

Türk Jinekoloji Derneği olarak birincisini gerçekleştireceğimiz “TJOD YÜKSELEN YILDIZLARINI SEÇİYOR” programı nedeniyle 4-6 Aralık 2015 tarihinde IC HOTEL GREEN PALACE/Antalya’da biraraya geleceğiz.

Bilimsel kimliğimizin yanında sahip olduğunuz potansiyeli nasıl kullanacağımızı bilmek birçok noktada destekleyici eğitimler alarak mümkün olabilir. Bunun farkındayız. Bu nedenle bu yıl siz değerli meslektaşlarımız için kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak bir proje ile destek olmak istedik. Alacağımız eğitimlerin ve eğitmenlerin kalitesi beni olduğu kadar sizi de çok heyecanlandırıyor biliyorum. Aynı zamanda bütün eğitimlerde her biriniz panelist olarak eğitime destek veren tarafta olacaksınız.

Kişisel gelişiminiz, ilerleyen yıllardaki hedeflerinize ulaşmada önemli bir unsur olacaktır. Hepimizin birey olarak isteği, tabiki aranılan ve tercih edilen bir konuma sahip olmaktır. Bu yüzden de FARK YARATMAK gerekir. Size fayda sağlayacak, fark yaratacak her türlü etkinlikte TJOD Yönetimi olarak her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim.

 

Haydi şimdi kendimizi tanıma ve gelişme zamanı……

Antalya’da görüşmek dileğiyle….

 

Sevgi ve Saygılarımla,

Prof.Dr. Cansun Demir

TJOD Yönetim Kurulu Başkanı

RS_PB