International Pelviperineology Congress 2015

Değerli Meslektaşım;

Ürojinekoloji Derneğimiz ve ISPP (International Society for Pelviperineology)’nin ortaklaşa düzenlediği “International Pelviperineology Congress 2015” 5 -7 Eylül 2015 tarihinde İstanbul Harbiye Askeri Müze Konferans Salonu’ nda gerçekleştirilecektir.

Dünya çapında bu işe gönül vermiş Ürojinekolojinin Duayenleri’nin katılacağı bu kongrede 36 yabancı meslektaşımızın yanı sıra  ülkemizin ürojinekoloji alanında ‘öncülüğünü’ yapan 14 meslektaşımız da yer alacaktır.

Siz değerli meslektaşlarımıza maksimum yarar sağlaması  amacıyla oluşturulan bilimsel program; konu sunumlarının yanı sıra operasyon videoları eşliğinde uygulayıcıları ile canlı tartışma olanağı sağlamakta, Ürojinekoloji’deki tartışmalı konular ‘Hot Topic’ başlığı altında değerlendirmeye açılmakta, didaktik ‘Olgu sunumları’ ile ürojinekolojik perspektifin çeşitlenmesi hedeflenmekte ve 3 ayrı ‘çalıştay’ ile (Integral Teori, Doğal Doku ile Onarım ve Vajinal Estetik Cerrahi) pelvik taban sorunlarının çözümünde bilgi yoğunlaşması görsel ve teorik olarak da gerçekleştirmektedir. 

Bu kongre tüm dünyada ses getirecek ‘yeni tekniklere’ ve ‘yeni ürojinekoloji konseptine’ ev sahipliği yapacaktır.  Bu değişime tanıklık etme fırsatını lütfen kaçırmayın.

International Pelviperineology Congress 2015’in  siz değerli meslektaşlarımıza yararlı olması dileği ile Bilimsel Program içeriği mail ekinde bilgilerinize sunulmuştur.

Ayrıntılı bilgi için http://www.pelviperineology2015.org/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla;

Prof. Dr. Ateş KARATEKE
Doç. Dr. Akın SİVASLIOĞLU
Ürojinekoloji Derneği Yönetim Kurulu’na.
Day 1-2
Day 2-1
Day 2-2
Day 3-1
Day 3-2