ENTOG Türkiye yeni ekibinde yer alacak Kadın Doğum Asistanları arıyor. Son başvuru 1 Nisan.

Sevgili Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanları (Araştırma Görevlileri)

European Network of Trainees in Obstetrics and Gynecology (ENTOG) Avrupa ülkeleri Kadın doğum asistanları ve genç uzmanları tarafından kadın doğum eğitiminin standardizasyonu ve eğitim koşullarının iyileştirilmesi için kurulmuş ve EBCOG (European Board College of Obstetrics and Gynecology) ile birlikte çalışan bir organizasyondur.

ENTOG Türkiye ekibi de Türkiye’yi bu organizasyonda temsil etmektedir. TJOD bünyesinde 2010 yılından beri aktif olarak çalışan ENTOG Türkiye ekibi görevini yeni ekibe devredecektir. Yeni ekipte görev almak isteyen Kadın Doğum Asistanları en geç 1 Nisan 2014’e kadar aşağıda belirtilen mail adreslerine kendilerini kısaca tanıtan bir özgeçmiş ile başvurabilirler. Başvuru için en az 2 yıllık kadın doğum asistanı olmak ve ileri düzeyde İngilizce bilmek gerekmektedir.

ENTOG Türkiye olarak TJOD’ ye bize verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz. Başvuru koşullarına sahip tüm kadın doğum asistanlarının başvurularını heyecanla bekliyoruz. Yeni ekip TJOD tarafından adaylar arasından seçilecek ve TJOD’ nin sayfasında duyurulacaktır.

 

Başvuru için mail adresleri:
yusuftanerkafadar@gmail.com
funda.gode@gmail.com