9. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız;

Tıbbi Genetik Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri İstanbul’da düzenlenecek olan 9.Ulusal Tıbbi Genetik Kongresine ve bu kongre kapsamında yapılacak olan “GENETİK VE KADIN DOĞUM UZMANLARI İÇİN OBSTETRİDE ÖNEMLİ KONULAR” başlıklı kursa davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

İstanbul’da düzenleyeceğimiz kongre uluslararası katılımlı kongre olacaktır. Kongre de Tıbbi Genetik alanında ki son gelişmeleri ve son teknolojilerin klinik tıpta ilgili alanlarda kullanımını içeren konferans, panel ve sözlü sunumlara yer verilecektir. Ayrıca kongre bünyesinde genetik tekniklerin klinikte uygulamasına yönelik çalıştaylar da planlanmıştır. Tıbbi Genetik ailesinin ve ilgili diğer birimlerin katkılarıyla zenginleşecek olan bu kongrede sizlerle beraber olmanın büyük mutluluk ve heyecanını şimdiden yaşamaktayız.

Bilimsel aktivitelerin yanı sıra hazırladığımız zengin sosyal programla sizlerin İstanbul’ dan mutlu olarak ayrılmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. 01– 05 Aralık 2010 da İstanbul’da buluşmak dileğiyle.